Telimena Studio
Strona główna | Kontakt
rolety rzymskie firany zasłony rolety dzień noc plisy rolety materiałowe żaluzje poziome panele tekstylne

Rolety rzymskie

To najbardziej luksusowe osłony okienne. Eleganckie tkaniny (gładkie i deseniowe) oraz ręczne szycie sprawiają, że produkt ten zaspokaja gusta najbardziej wymagających klientów i nadaje pomieszczeniom wyjątkowy, niepowtarzalny charakter.

Idealnie sprawdzają się we wnętrzach nowoczesnych jak i tradycyjnych. Roletę rzymską możemy wykończyć na kilka sposobów oraz wybrać model podnoszenia.

Może być wykonana z każdej tkaniny i funkcjonować jako firana lub zasłona. Dodatkowo można ją wykonać w obszyciu dwustronnym, gdzie wewnątrz i na zewnątrz pomieszczenia będzie wyglądać tak samo estetycznie. Ogromną zaletą rolet rzymskich podobnie jak i plis jest możliwość prania tkaniny oraz łatwość obsługi systemu. Roleta rzymska montowana jest do okna, ściany lub sufitu.

To doskonały pomysł na osłonięcie dużych, przeszklonych powierzchni. Do naszych rolet rzymskich ze względu na ciężar tkaniny oferujemy system koralikowy, który je obsługuje. Jest bardziej estetyczny i trwały od systemu sznurkowego. Roleta rzymska to nowoczesne rozwiązanie, które zyskuje dużą popularność. Oprócz tego, że stanowi oryginalną przysłonę i dekorację okna stanowi również niezwykle efektowną ozdobę każdego wnętrza.

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

rolety rzymskie
 
             
     
             
     
             
     
             
     
             
     
 
Copyright © 2016 Telimena Studio